Mgr. ALEXANDRA HROUZKOVÁ

psycholog, somatický kouč a publicistka

Mé služby

Partnerské a sexuologické poradenství: Často se s partnerem hádáte? Váš sexuální život už není to, co býval? Nejste si jistí, zda máte s partnerem vůbec zůstat? Pomůžu Vám zjistit, zda má Váš vztah ještě smysl. Pokud přicházíte včas, je pravděpodobné, že se znovu zamilujete do svého protějšku a zahájíte společně novou životní etapu.

Poradenství v těhotenství a po porodu: Čekáte miminko a nejste si jistá, zda všechno co děláte a co cítíte je správně? Váháte, jaké místo dát děťátku ve Vašem vztahu? Nevíte si rady v sexuální oblasti? Společně najdeme klid a jistotu v období, kdy to Vy i Vaše dítě nejvíce potřebujete.

Chci se zbavit strachu: Občas Vás přepadá pocit že to, jak se máte nyní dobře, nemusí trvat věčně? Nebo Vám lékař řekl, že za Vaše potíže může nejspíš stres či strach? Obáváte se něčeho konkrétního? Pomůžu Vám se na strachy podívat a zacházet s nimi tak, aby Vám v životě byly přínosem.

Chci najít sám (sama) sebe: Máte pocit, že to v posledních měsících či letech nějak nejste Vy? Máte pocit, že spoustu věcí pouze „musíte“? Cítíte se více či méně v napětí a přepadají Vás obavy? Chybí Vám v očích jiskra a v těle vitalita? Můžu Vám pomoci znovu najít sami sebe.

Somatický koučink: Tělo a emoce jsou dokonale propojeny. Využijte moudrosti svého těla a zjistěte, co Vám říká. Poznejte jaké signály Vaše tělo vysílá a jaký to má dopad na Vaše prožívání či vztahy. Naučte se moudrosti svého těla využít tak, abyste se cítili a měli lépe.

Hypnóza: Změněný stav vědomí, který prožíváte v hypnóze umožňuje proniknout k hlubším vrstvám nevědomí a čerpat z jeho zdrojů ve směru, o který stojíte.    

Nácvik meditace, relaxace, mindfulness: Příznivé účinky meditace, relaxace a praktikování mindfulness na zdraví a duševní rozpoložení člověka jsou potvrzeny mnoha výzkumy.

Nácvik autohypnózy: Čerpat z bohatých zdrojů nevědomí se lze naučit i prostřednictvím autohypnózy.

 

CENA:

Poradenství - 1000 Kč / 50 min

Hypnóza - 1000 Kč / 50 min

Somatický koučink - 2000 Kč / 50 min

Nácviky - 800 Kč / 50 min

Kombinace - 1000 Kč / 50 min

Sleva pro studenty a rodiče na rodičovské dovolené 20% z ceny vybrané konzultace.

Klientům nabízím jak jednorázové poradenské konzultace, tak pravidelná setkávání. Nejčastěji však s klienty uzavírám kontrakt na tři měsíce, přičemž klient dochází jednou za 14 dní.